Логотип Портала Удачи
Вход на сайт
Логин
Пароль
Зарегистрироваться
Напомнить пароль
Мы в соц. сетях
Актуальный опрос
Пользуетесь ли вы услугами психолога?
нет, но допускаю возможность
49,5% (102 чел)
нет, и никогда не буду
37,9% (78 чел)
да, пробовала
7,8% (16 чел)
да, участвую в разных группах
3,9% (8 чел)
да, регулярно (прохожу терапию)
1% (2 чел)
всего проголосовало 206 чел
Все опросы | Добавь свой опрос

Другие опросы:
- Что Вы делаете с ненужными вещами?
- Какую пору года вы любите больше всего?
- ЧМ 2014 по футболу выиграет
Календарь акций
« Январь 2020
ПнВтСрЧтПтСбВс
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Кто дома

Посетителей за последние 5 мин: 2192
гостей: 2192

Реклама
Сделать стартовой Правила и соглашения Контакты
Акции » «Футболізатор» від МТС » Правила
«Футболізатор» від МТС
3.8
Оцени
Всего 6 голосов

«Футболізатор» від МТС

Сроки проведения 12 июн 2014
13 июл 2014
Официальный сайт акции
Официальные правила

Просмотров: 53620 +114
Переходов на сайт: 6569 +18
Метки: футбол, прогнозы

Автор: Ega_polt, добавлено 11 Jun 2014, 11.39

Я участвую в акции
участники
Добавить в закладки
Описание

Залиш прогноз на матчі у відповідному розділі сторінки Акціїї не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку матчу. Набирай бали. Вигравай призи.

Далее
Официальные правила

Офіційні правила акції «Футболізатор»

1. Загальні положення

1.1. Мета Акції – Формування та підтримання обізнаності споживачів, залучення нових абонентів та популяризації товарів і послуг ПрАТ «МТС Україна», що пропонуються під товарним знаком МТС, та збільшення об'ємів продажу товарів та послуг під товарним знаком МТС.

1.2. Організатором проведення Акції «Футболізатор» є ПрАТ «МТС Україна», вул. Лейпцизька, 15, м. Київ, Україна, 01601.

1.3. Виконавцем та технічним партнером Акції «Футболізатор» є ТОВ «Студія Лимон», вул. Кіквідзе 11, м.Київ, Україна

1.4. В рамках Акції «Футболізатор» (надалі – Акція) на веб-сайті http://football.mts.ua (надалі – веб-сайт, або сторінка Акції), учасникам Акціїї надається можливість випробувати свої вміння та знання футболу, шляхом прогнозування результатів матчів Чемпіонату Світу з Футболу 2014згідно з умовами, визначеними в Розділі 5 цих Правил.

Фонд Подарунків Акції (надалі - Заохочення):

 • М'яч футбольний – 80 шт;
 • Термосумка – 80шт;
 • Термочашка – 150шт;
 • М'яч анти стрес – 300шт;
 • Фляга спортивна – 300шт;
 • Фрізбі – 200шт;
 • Рюкзак спортивний – 250шт;
 • Набір Манішки футбольні – 100 комплектів по 5шт;
 • Флешка (обєм 4гб) – 80шт.

1.5. Кількість Заохочень обмежена та їх доступність Учаснику зазначається у відповідному розділі веб-сайту, а саме - «Подарунки».

1.6. Право на отримання Заохочення має Учасник, котрий до моменту вичерпання кількості відповідних Заохочень першим подав заявку на обмін накоплених балів на веб-сайті http://football.mts.ua на відповідне Заохочення

1.7. У випадку недостатньої кількості балів чи Заохочень, учасник Акції буде проінформований в процесі обміну балів на Заохочення на відповідній сторінці сайту. Перші пять Учасників, котрі набрали найбільшу кількість балів (до підрахунку беруться тільки бали за прогнози на результати матчів) протягом всього періоду Акції отримають Головні Заохочення Акції.

1.8. Перелік Головних Заохочень буде опублікований на веб-сайті протягом періоду дії Акції

2. Тривалість Акції

2.1. Акція проводиться на території України у період з 12 червня 2014 року (17.00.00 год.) по 13 липня 2014 року (23.59.59 год.), надалі – «Період акції».

3. Вимоги до Учасників Акції

3.1. До участі в Акції допускаються дієздатні громадяни України, яким на момент початку Акції виповнилося 18 років, крім:

 1. Працівників Організатора та Виконавця і членів їхніх родин;
 2. Власників і працівників рекламних агентств та партнерів, які мають причетність до проведення Акції, а також членів їхніх родин;
 3. Власників, працівників чи представників організацій, які реалізовують послуги та продукцію ТМ МТС, та членів їхніх родин (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

4. Для отримання Заохочень Учасником Акції необхідно:

4.1. Надати копію Паспорта громадянина України (1,2,3,4, сторінка з реєстрацією місця проживання/перебування)

4.2. Надати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера

4.3. Надати інформацію відповідно до п.7.3, 7.7 Правил Акції

5. Умови участі в Акції

5.1. Для того, щоб стати Учасником Акції, необхідно

 1. Ознайомитись з правилами участі у Акції.
 2. Зареєструватися на сторінці Акції, виконавши усі обов'язкові вимоги Організатора.
 3. Залишити прогноз на матчі у відповідному розділі сторінки Акціїї не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку матчу.

За правильний прогноз Учасникам Акції нараховуються бали.

Важливо! Для участі в Акції необхідно виконати всі без виключень дії, перераховані у пункті 4 Правил Акції.

6. Схема нарахування балів Акції:

6.1. За вірно прогнозований результат матчу + 5 балів

6.2. За вірно прогнозовану різницю голів + 15 балів

6.3. За вірно прогнозований результат та рахунок матчу +30 балів

6.4. Oтримані бали за прогноз одного матчу не сумуються, а визначаються в залежності від результату матчу.

6.5. Бали, котрі накопичує учасник за прогноз матчу нараховуються та відображаються в розділі Особистого кабінету сторінки Акції до 12:00 наступного дня за днем проведення матчу

6.7. Учасник Акції має можливість отримати додаткові бали, згідно описання дій в розділі «Додаткові бали» веб-сайту Акції.

7. Порядок отримання Заохочень.

7.1. Кількість балів для отримання Заохочень вказується у відповідному розділі веб-сайту - «Подарунки»

7.2. Учасник Акції має право обміняти накопичені бали на Заохочення, але не більше одного Заохочення на Тиждень.

7.3. Для отримання Заохочення необхідно:

 • в розділі «Подарунки» Особистого Кабінету обрати Заохочення відповідно до тієї кількості балів, котра вказана під обраним Заохоченням та відповідає накопиченій кількості балів за результатами прогнозів;
 • вказати адресу, де Учасник зможе отримати Заохочення та підтвердити згоду з умовами доставки. Після підтвердження заявки, відповідна кількість балів списується з рахунку Учасника. Організатор здійснює доставку Заохочень протягом 20 робочих днів після закінчення Періоду Акції.

7.4. В період дії Акції Учасник, який є абонентом ПрАТ «МТС Україна» (окрім абонентів бізнес сегменту), та використав при реєстрації номер телефону ПрАТ «МТС Україна», має право обміняти бонуси (згідно інструкції обміну на сторінці обміну в розділі Особистого кабінету), накопичені за програмою лояльності МТС Бонус, на бали Акції. Обмін здійснюється у відповідному розділі Особистого кабінету. Нарахування балів здійснюється з понеділка по середу тижня, наступного після подання заявки на обмін. Отримані бали можна використовувати для отримання Заохочень Акції. У разі, якщо на вказаному абонентському номері Учасника є недостатньо МТС Бонусів, обмін на бали не виконується.

7.5. Про доступність можливості обміну балів буде додатково проінформовано в розділі Особистого Кабінету. В період дії Акції Учасник, який є абонентом ПрАТ «МТС Україна" (окрім абонентів бізнес сегменту), та використав при реєстрації номер телефону ПрАТ «МТС Україна", має право обміняти бали Акції на бонуси (згідно інструкції обміну на сторінці обміну в розділі Особистого кабінету) програми лояльності МТС Бонус. Обмін здійснюється у відповідному розділі Особистого кабінету. Нарахування бонусів здійснюється з понеділка по середу наступного тижня. Отримані МТС Бонуси можна використовувати для отримання подарунків програми лояльності МТС Бонус. Про доступність можливості обміну балів буде додатково проінформовано в розділі Особистого Кабінету

7.6. Учасник, який є абонентом ПрАТ «МТС Україна» (окрім абонентівSOHO, ME, CORP, KA, KA Strategic ), та використав при реєстрації номер телефону ПрАТ «МТС Україна», має право обміняти бали Акції на бонуси програми лояльності МТС Бонус. Обмін здійснюється у відповідному розділі Особистого кабінету.

Нарахування бонусів здійснюється з понеділка по середу наступного тижня. Отримані МТС Бонуси можна використовувати для отримання подарунків програми лояльності МТС Бонус.

7.7. Для отримання Заохочення Учасник повинен надати Організатору протягом 5 робочих днів після закінчення Акції копії документів зазначених у п. 4 Правил Акції та наступну інформацію в формі обміну Заохочення: прізвище, ім'я, по-батькові, адресу доставки, контактний телефон з кодом міста, дані паспорта (дані що збігаються з п.4.1, а саме вказати номер, дата видачі і орган, що видав), ідентифікаційний номер особи (згідно даних п 4.2), бажана адреса доставки Заохочення.

7.8. Учасники несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

7.9. У разі неотримання Організатором у період, визначений в п.7.7. цих Правил, документів, необхідних для отримання Заохочення, Заохочення визнаються незатребуваними, а Учасник Акції втрачає право на отримання Заохочення. Заохочення не можуть бути затребувані Учасником повторно, грошова компенсація Заохочення не видається. Організатор має право розпорядитися незатребуваними Заохоченнями на свій розсуд.

8. Загальні умови Акції

8.1. Всю інформацію про Акцію можна отримати на веб-сайті http://football.mts.ua.

8.2. Заохочення Участникам Акції в грошовому еквіваленті не видаються.

8.3. Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків у зв'язку з отриманням Заохочення, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Організатор.

8.4. Організатор не несе відповідальності за:

 • неотримання/несвоєчасне отримання відомостей/документів, необхідних для отримання Заохочення з вини організацій зв'язку, або з інших, не залежних від Організатора причин;
 • за невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції обов'язків, передбачених у цих Правилах;

8.5. Беручи участь у Акції, Учасник Акції, зокрема, підтверджує свою згоду з наступним:

 • Організатор маєь право змінювати Правила Акції. Про зміну Правил Акції має бути оголошено в тому ж порядку, в якому було оголошено про Акцію.
 • Учасник підтверджує свою згоду на здійснення Організатором/Виконавцем Акції (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особам за завданням Організатора чи Виконавця збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Акції отриманих від Учасника персональних даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження. Згода діє безстроково.
 • Організатор має право залучити до виконання робіт з забезпечення Акції, в тому числі закупівлі та надісланні Заохочень, треті сторони на свій розсуд. Залучення таких третіх сторін не вимагає додаткового інформування Учасників.

8.6. Учасник має право відкликати згоду на обробку персональних даних Учасника, направивши Виконавцю повідомлення про відкликання за адресою: mts_football@lemon.ua. Відкликання надаються у вільній формі.

8.7. Організатор/Виконавець залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками Акції, окрім випадків, передбачених цими Правилами або чинним законодавством.

8.8. Беручи участь у Акції, Учасник Акції підтверджує ознайомлення та повне розуміння умов Акції та повністю погоджується з даними Правилами Акції.

9. Обмеження

9.1. Одна особа має право брати участь в Акції з використанням, як основного лише одного номеру мобільного телефону. В разі виявлення використання однією особою більше одного номеру телефону, який вказується як основний та здійснюються прогнози матчів для участі та накопичення балів в Акції, така особа втрачає право на одержання будь-яких Заохочень в рамках цієї Акції.

9.2. Ідентифікаторами для оцінки, чи належать декілька телефонних номерів одній особі, визначаються Організатором відповідно до встановлених ним критеріїв.

9.3. Номери телефонів, IP-адреси, поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в цій Акції. У цьому випадку Виконавець залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в акції Учасників акцій приймається самостійно Організатором/Виконавцем, і оскарженню не підлягає. Учасники, які були недопущені до подальшої участі в акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними Заохочення), втрачають право на одержання будь-яких Заохочень, не одержаних на момент недопущення Учасника до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій.

9.4. Відповідальність Виконавця та Організатора Акції не виходить за межі вартості й кількості Заохочень, зазначених у цих Правилах.

9.5. Виконавець та/або Організатор Акції не несе відповідальності за будь-які помилки поштових та кур'єрських служб, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені.

9.6. Виконавець та/або Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість надсилання/надання Заохочень Учасникам Акції з будь-яких причин, що не залежать від Виконавця та/або Організатора, у т. ч. якщо контактна адреса, ім'я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв'язку з Учасником Акції були зазначені неправильно та/або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому такий Учасник Акції не має права на одержання від Виконавця або Організатора Акції жодної компенсації.

9.7. Виконавця та або Організатор Акції не несе відповідальності щодо подальшого використання Учасниками Акції наданих Заохочень після їх/його одержання та/або за неможливість Учасників Акції скористатися наданим Заохоченням з будь-яких причин.

9.8. Виконавець та/або Організатор Акції не вступає в жодні суперечки щодо визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на одержання Заохочень.

9.9. Виконавець та Організатор Акції не несуть відповідальності за невиконання своїх зобов'язань в умовах форс-мажорних обставин, таких, як стихійне лихо, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють на території проведення Акції, інших непідвладних контролю з боку Виконавця/Організатора Акції обставин, якщо ці обставини перешкоджають виконанню таких зобов'язань.

9.10. Право на отримання Заохочень мають лише особи, які є Учасниками Акції. Не допускаються з боку Учасників будь-які дії, операції, угоди, де Заохочення буде предметом угоди або засобом платежу.

9.11. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (у т. ч. інформації щодо контактів з ними та адрес).

9.12. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Офіційних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Організатор Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. Результати Акції є остаточними і не підлягають перегляду чи оскарженню.

9.13. У разі, якщо Учасник Акції з якихось причин не може отримати Заохочення особисто, такий Учасник Акції не має права передати/поступитися своїм правом третій особі, і в такому випадку вважається, що Учасник відмовився від Заохочення.

Призы и подарки
М'яч антистрес
 
Фрізбі
 
Фляга алюмінієва
 
Спортивний рюкзак
 
Термочашка 500мл
 
Фляга для води
 
Флешка 4Гб
 
Футбольний м'яч
 
Термосумка 3,5л
 
Футбольна манішка (5 штук)
 
Футбольна манішка (5 штук)